Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
Увійти

 

Наш Старий сайт

Передплата

НАША КНОПКА:  Газета для справжніх українців та українок

 

 

Внесок малий – справа велика!

Любі читачі! В кожної людини бувають моменти, коли їй хочеться вчинити якусь благодійність, зробити чиєсь життя бодай трішечки приємнішим – знаємо це і з книжок, і з власного досвіду. Отож, якби Вам зараз (або завтра, або у день зарплати) запраглося чогось подібного, – Ви можете легко переказати з власного мобільника або з автомата на вулиці кільканадцять гривень на потреби журналістів улюбленого часопису «ЗВУ плюс».

Кошти можна переказувати на цей номер:
(098)0849884

Благодійність не знає ні кордонів, ні перерви, ні вихідних, а журналісти віддячать Вам ще ліпшим інформаційним продуктом. Будьмо разом!

 

 

Книжкова полиця

Українська світлина

З перервою у три роки виходить другий том із серії «Українська світлина: професіонали і аматори». Від першої книги ся відрізняється насамперед зрослим рівнем аматорських світлин. Значно ширшою стала й географія подорожей (українські автори продемонстрували небуденне бажання пізнати світ у мандрівках). Можна твердити, що особливістю збірника є фотографії, привезені з мандрів. Упорядник та видавець – ПП Богдан Вовк, високоякісний повноколірний друк – друкарні «Укрпол» (м. Стрий). Гуртовим покупцям – суттєві знижки. Наклад видання обмежений.

Довідки – телефонами: 8 067 255 84 93, 8 (032) 294 92 75.

Адреса – м. Львів, вул. Роксоляни, 57/64, інд. 79052. Email: zvu_plus@bigmir.net

 

Наші друзі